Stacja Paliw MOYA

Lwowska 236, Nowy Sącz

 
 
 

Stacja znajduje się przy ul. Lwowskiej 236 przy wyjeździe z miasta w stronę Gorlic, Jasła i Przemyśla. Droga Krajowa nr 28. Sąsiaduje z Miasteczkiem Galicyjskim. Wjazd dostępny jest z obu stron. Stacja jest czynna całodobowo.

PRACA

Do współpracy zapraszamy osoby z doświadczeniem, które wyznaczają nowe trendy, chcą zainwestować w swój rozwój i Firmy mają w sobie charyzmę wyznaczania nowych kierunków rozwoju. Podejmij wyzwanie i odpowiedź na ofertę rekrutacyjna!!! Prześlij swoje CV na adres: pietryga@moyastacja.pl lub odwiedź naszą stację już dzisiaj!

 
pietryga@moyastacja.pl +48 18 4401211 GPS: 49.6212600, 20.7435090    Nowy Sącz, 33-300, ul. Lwowska 236
 

Na stacji działa punkt Caffe MOYA - koncept gastronomiczny sieci, w ramach którego serwowane są kawy, gorące przekąski (hot-dogi, zapiekanki, panini) oraz ciastka. Na terenie sklepu znajduje się również wydzielona strefa ze stolikami do komfortowej konsumpcji gorących przekąsek i kawy. Podróżni mogą dodatkowo skorzystać z dostępnej sieci Wi-Fi.

Myjnia bezdotykowa z aktywną pianą

Toaleta wyposażona jest w przewijak dla dzieci. Na terenie obiektu kierowcy mają natomiast do dyspozycji kompresor. Na stacji planowane jest również otwarcie myjni bezdotykowej. Na stacji prowadzona jest sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa - Pb 95, Pb 98, ON, LPG oraz uszlachetnionego diesla pod marką ON MOYA Power. Z dystrybutora odbywa się również sprzedaż płynu AdBlue.

 
 
 

Lokalizacja

 
 
 
 
 

Galeria

 

 


Planujesz zmianę auta? Mamy Twoje Auto Marzeń...
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone MOYANowySacz.pl
Lwowska 236, Nowy Sącz
www.firmabiznes.pl