Najwyższa jakość taknowanego paliwa

Kilka słów o marce

 
 
 

Stacje w naszych barwach wyróżnia nowoczesność i atrakcyjność oferty. Znajduje się w niej zarówno pełny wybór paliw wzbogacony uszlachetnionym dieslem ON MOYA Power, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, jak i produkty marki własnej w konkurencyjnych cenach.

 

W sieci MOYA z powodzeniem funkcjonują również programy dla Klientów indywidualnych i biznesowych - karta rabatowa MOYA VIP oraz flotowa MOYA Firma. Jakość paliw sprzedawanych na stacjach MOYA potwierdzana jest znakiem TankQ, systemu monitorowania jakości przez niezależne laboratorium J.S. Hamilton Poland S.A.

PROGRAM KONTROLI JAKOŚCI PALIW
KARTY FLOTOWE I RABATOWE
SZEROKIE WSPARCIE DLA FIRM
TRANSPARENTNE I ETYCZNE DZIAŁANIA BIZNESOWE

Prowadzimy w pełni transparentne i etyczne działania biznesowe, a w pracy z naszymi Partnerami stawiamy przede wszystkim na relacje. O naszej stabilności finansowej świadczy kaucja gwarancyjna wpłacona przez właściciela sieci, spółkę Anwim S.A. do Ministerstwa Finansów w najwyższej możliwej wysokości, wynoszącej 10 000 000 zł. Priorytetowo traktujemy kwestie etyki, jakości i standardów. Są one wpisane w strategię naszego rozwoju. Do każdego Partnera podchodzimy indywidualnie, w zależności od możliwości i oczekiwań.

Planujesz zmianę auta? Mamy Twoje Auto Marzeń...
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone MOYANowySacz.pl
Lwowska 236, Nowy Sącz
www.firmabiznes.pl